Vivo Y27, lansmandan önce görüldü

Temmuz ayında Vivo Y27 4G, global pazarda Malezya ile tanıtıldı. Şimdi marka, Y27 serisinde yeni bir cihaz olan Vivo Y27s üzerinde çalışıyor. Lansmandan önce TKDN sertifikasyon veritabanında görüldü. Bu sertifikasyon, V2310 model numaralı cihazın (Vivo Y27s) 4G bağlantı özelliğine sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıntılı özellikler henüz açıklanmadı ama bu sertifikasyon, Y27s’nin yakında Endonezya’da piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Daha önce Y27s, Bluetooth 5.0 desteğini doğrulayan Bluetooth SIG veritabanında görüldü.

Vivo Y27 (4G) modeline bakacak olursak; cihaz 6,64 inç ekrana sahip ve ekranın üst kısmında küçük bir çentik bulunuyor. Tam HD+ çözünürlüğü ve iyi bir parlaklığa sahip. Ön kamerada 8 megapiksel, arka kamera kurulumunda ise 50 megapiksel ana kamera, 2 megapiksel yardımcı kamera ve bir flaş bulunuyor.

Vivo Y27, lansmandan önce görüldü

Teknik özelliklere odaklanacak olursak; Y27 (4G) yonga seti olarak Helio G85 ile geliyor, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip. Depolama alanını bir mikroSD kart ile genişletebilirsiniz. Telefonun 5.000mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor ve 44W hızlı şarjı destekliyor. Bu özellik, sadece 15 dakika içinde %29 şarj sağlıyor.

Y27 (4G) modeli, Android 13 temelli FunTouch OS 13 ile çalışıyor. Temel özellikleri arasında çift SIM desteği, 4G bağlantısı, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C portu, kulaklık jakı, yan monteli parmak izi tarayıcı bulunmaktadır. Ayrıca, belirli miktarda su ve toza karşı direnç göstermek için IP54 sertifikasına sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x