Estetikle Baştan Aşağı Değişen Buket Aydın’ın Kullanacağı Yeni Yöntem Midenizi Altüst Edecek

Eski haber spikeri Buket Aydın, son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Herkes hakkında yorumlarını ‘bağımsız gazeteci’ kimliği ile paylaştığını söyleyen Buket Aydın, katıldığı bir televizyon programında yeniden estetik yapacağını paylaştı. Bulduğu yöntem ise duyanların midesini altüst etti…

Eski ana haber spikeri Buket Aydın, bir süre önce ekranlara veda etmiş ve sosyal medyaya yoğunlaşmıştı.

Buket Aydın, aynı zamanda HaberEt kanalında haber programı sunuculuğu yapıyor.

YouTube üzerinden yayınladığı videoları ile bağımsız gazeteci kimliği altında çalışmalarını sürdüren Aydın, özellikle seçim döneminde sık sık karşımıza çıkıyordu.

Instagram’da 348 bin takipçisi olan isim, sosyal medyayı hala aktif kullanmaya da devam ediyor. Videolarında söylediği her bir cümle ise gündeme damgasını vuruyor.

İş insanı Erce Baykal ile olan 7 yıllık evliliğini sonlandırmasının ardından adı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile anılan Buket Aydın, ilişkileriyle de magazinde gündeme gelen isimlerden.

Emir Sarıgül ile bir dargın, bir barışık yaşadığı aşkı sonlandıran Aydın, farklı farklı isimlerle anıldı. Hakkında yazılan her şeye de Twitter üzerinden cevap vermeye devam etti.

2. Sayfa programının konuğu olan Buket Aydın’ın estetiksiz hali ekranlara verildi.

Estetikle bambaşka birine dönüşen Aydın’ın bu halleri yeniden sosyal medyada gündem oldu. Herkes değişiminden bahsederken, Buket Aydın daha fazla estetik yaptırmak istediğini açıkladı.

Hem kilo veren, hem de estetik yaptırarak farklı bir görünüme kavuşan Buket Aydın, estetik yaptırmaya devam edeceğini söyledi.

Keşfettiği popüler yöntem ise duyanları bir garip hissettirdi.

‘Sünnet derisinden alınan kök hücre çok yaygın ama ben onu yaptırmayacağım. Çok doğru bulunmuyor. Esas popüler olan; bebeklerin kordon kanından elde edilen bir kök hücre var, bunun yüze enjektesi… Bunu deneyeceğim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x